Amaimono
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skarpetki w kisielu.

Go down 
AutorWiadomość
Kuroś

Kuroś


Liczba postów : 5
Join date : 03/05/2018
Age : 20

Skarpetki w kisielu. Empty
PisanieTemat: Skarpetki w kisielu.   Skarpetki w kisielu. Icon_minitimeCzw Maj 03, 2018 6:11 pm

Witam, witam i o zdrowie pytam!
Ekhę, jestem Kuroś. Na imię mi Agnieszka, ale kogo to tam obchodzi, skoro ludzie wołają na mnie Kuro, Kurczak, Kura, Adam, Skarpetki... I w ogóle...
Mam 14 lat (tak serio to jestem 28-letnim pedofilem, ale nieważne).
Lubię się śmiać z ludźmi, śpiewać, rysować, robić graficzki i obrazy.. No i pisać marne tekściory. Wielozadaniowy człowiek, choć tak naprawdę nawet się śmiać nie potrafię
Myślę, że rekrutowałabym się na wokalistę, jeśli kiedykolwiek będę miała mikrofon dobry, ilustratora, tekściarza... Yyy, grafika może? Zobaczy się, choć znając życie na nic nie pójdę! <3
No ogółem, to jestem takim fajnym śmieszkowym człowiekiem, co na isingu wykorzystuje wszystkie żetony i potem płacze, bo jest żałosny...



A tak serio, to jestem Kuro, mam 14 lat, pójdę pewno na ilustratora kiedyś i tekściarza.
P.S. Zróbcie rekrutację na Śmieszka. Świetnie bym się tam nadała z moim poczuciem humoru. KC.
Powrót do góry Go down
 
Skarpetki w kisielu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaimono :: Informacje :: PRZYWITAJ SIĘ-
Skocz do: